top of page

فرمانده نیروی دریایی سپاه: توانایی به خاک سیاه نشاندن عربستان را داریم.


جنبش ملی بلوچستان(زرمبش) تهدید اخیر ایران بر عربستان سعودی را شدیداً محکوم نموده و آن را بدور از عُرف سیاسی میداند. سران سپاه رژیم بکرات کشورهای همسایه خلیج عربی را مورد تهدید قرار داده اند که این امر سبب ایجاد تنش در منطقه است. رژیم با مداخله در امور داخلی کشورهای خلیج عربی باعث بروز جنگهای داخلی در یمن و سوریه شده است. زرمبش حمایت خود را از عربستان سعودی در برابر تهدیدات رژیم جنگ افروز ایران اعلام میدارد.

به گزارش خبرگزاری های ایران فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسدارن گفته است: «همین الان اگر اراده کنیم می‌توانیم تا شب رژیم آل سعود را به خاک سیاه بنشانیم». دریادار علی فدوی طی سخنانی در همایش بررسی مؤلفه‌های جنگ‌های آینده که در مرکز تحقیقات راهبردی دفاعی برگزار شده، آمریکا را دشمن اصلی ایران دانست.

دریادار علی فدوی طی سخنانی در همایش بررسی مؤلفه‌های جنگ‌های آینده که در مرکز تحقیقات راهبردی دفاعی برگزار شده، آمریکا را دشمن اصلی ایران دانست.

او تصریح کرد: «دشمن اصلی ما در ۸ سال دفاع مقدس عراق نبود و امروز هم دشمن ما رژیم سعودی نیست و اینکه برخی بخواهند دشمنی عربستان را جایگزین دشمنی آمریکا کنند از مصادیق نفوذ است».

بیشتر بخوانید: عربستان روابط دیپلماتیک خود با ایران را قطع کرد.

او تأکید کرد: «سعودی ها بدون اجازه آمریکا حتی قدمی بر نخواهند داشت و آنها از هیچ پارامتری برای تهدید جمهوری اسلامی برخوردار نیستند.»

او درباره قدرت نظامی ایران گفت: «نیروی دریایی سپاه در طول شبانه‌روز صد فروند شناور در خلیج فارس برای مأموریت گشت و شناسایی دارد و هر شناوری که بخواهد از این منطقه عبور کند ما در کنار آنها هستیم ولی سال‌‌هاست که خبری از شناورهای عربستانی نیست».

بیشتر بخوانید: جدال لفظی ایران و عربستان بر سر مسائل منطقه

فرمانده نیروی دریایی سپاه تأکید کرد: «نه تنها عربستان بلکه هیچ کدام از کشورهای خلیج فارس از مؤلفه تهدید و حمله علیه جمهوری اسلامی برخوردار نیستند.»

منبع: http://baluch.us/archives/1191

#جنبشملیبلوچستان #زرمبش #عربستانسعودی

Recent News

bottom of page